niedziela, 8 września 2013

   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
                                                                              
                                                                Warszawa, 18 grudnia 2008r.
          
               APOKALIPSA, która boleśnie dotknie ludność NIEMIEC.  

Na podstawie przekazu  Matki Bożej Maryi, w „Orędziu” fatimskim, w którym poleciła siostrze Łucji, ogłoszenie treści tej „Przepowiedni” na cały świat.


„ ZNAKIEM”, który spowoduje wybuch wojny, będzie „Zamach na człowieka będącego na najwyższym stanowisku. Śmierć jego będzie początkiem wybuchu wojny”.

Te „Słowa” od Boga Ojca, które zostały przekazane do mnie Wandy Stańskiej- Prószyńskiej w dniu 28 grudnia 2011 roku, w Kościele podczas Mszy Św. przy ul. Gwiaździstej 17 w Warszawie. Ja Wanda Stańską-Prószyńska, te „Słowa” od Boga Ojca słyszałam. Słysząc zadrżałam i innych ludzi, o tym informuje.

Nie wiem, czy ten przekaz od Boga Ojca, dotycz Polski, Niemiec czy Rosji.

Polsce grozi wojna ze strony Niemiec i Rosji.  Naziści niemieccy dążą do utworzenia „Wielkich Niemiec”, jeżeli nie wygrają przyszłych wyborów do Bundestagu, zaatakują rząd niemiecki wybrany przez ludność Niemiec, aby zdobyć władze w Niemczech.  

Matka Boża Maryja posługuje się mną, żeby informować ludzkość o zagrożeniu    „Karami”, przekazanymi w „Orędziach” fatimskich, które mają dotknąć ludzi na całym świecie.

 Te „Kary” są zapisane przez św. Jana, w „Biblii” nazywanej Apokalipsą. To jest „TESTAMENT”, przekazany przez Boga Ojca, dotyczący ludzkości całego świata. Aby nie była znana ludzkości treść TESTAMENTU przekazanego przez Boga Ojca, św. Jan go zaszyfrował. Posługując się językiem greckim i hebrajskim, wprowadzając do szyfru wyrażenia zwarte w przepowiedniach proroków.     
 W „Orędziach” fatimskich przekazanych przez Maryję, Matkę Pana Jezusa, treść TESTAMENTU  Boga Ojca, jest  już bez szyfru. Są tam zapisane potworne kary, które mają dotknąć ludzkość. Jeżeli ludzie nie powrócą do wiary w Boga Ojca i Jego Syna Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego.

 Co robi papież, jeżeli nie chce ogłosić treści apokalipsy całemu świat, z powodu potwornych „Kar” które mają dotknąć ludzkość? Tylko po zapoznaniu się treścią dokumentu, z przekazuje z powrotem do sejfu w Watykanie, dla następców.
 Ma być od Wielkiego Czwartku przez 3 dni widoczny „Świetlisty Krzyż” będący ostrzeżeniem i wzywający ludzkość do  wiary w Boga Ojca i Jego Syna Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego.    

Jeżeli ludzkość odmówi wiary w istnienie Boga Ojca i Jego Syna Jezusa Chrystusa i Ducha  Świętego i czynić będą zło, aby przypodobać się diabłu, który do czynienia zła ich zachęca i nie zechcą powrócić do wiary w Boga Ojca i Jego Syna Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego, to dotkną ich „Kary” przekazane w „Orędziach” fatimskich, przez Maryję, Matkę Boga. Do tego dążą „sataniści i  masoneria”, która nie uznaje istnienia Boga, dążą do tego, żeby panowało na ziemi zło i „oni wyznawcy diabła”. Do tego, może już wkrótce dojść. Przed tym przestrzega Pan Jezus, przekazując dnia 14 września 1976 roku, przez Weronike Lucken  „Słowa”, ostrzegające zagrożenie dla kościoła. – Cytuje: „Kiedy usłyszysz o rewolucji w Rzymie, kiedy zobaczysz Ojca Świętego uciekającego i szukającego schronienia w innym kraju, to wiedz, że czas już dojrzał. Ale błagaj i proś, aby twój dobry Arcykapłan nie opuścił Rzymu, ponieważ on zezwoli człowiekowi ciemnych tajemnic zawładnąć swoim tronem”. „Sataniści i masoneria” przygotowując rozruchy w Watykanie, żeby zmusić papieża do opuszczenia Watykanu w obawie o swoje życie.

Wybuchnie Wojna na wschodzie Azji, w której ma być użyta broń jądrowa.
Chiny dążą do panowania ludności żółtej rasy nad światem. Do szybszego rozwoju gospodarczego, Chiny potrzebują nowych terenów bogatych w pokłady ropy, gazu i innych bogactw mineralnych. Te tereny obecnie w Azji, należą do Federacji Rosyjskiej. Aby je  mieć, Chiny wydadzą wojnę Federacji Rosyjskiej. Pokonanie Federacji Rosyjskiej na terenie Azji, przy użyciu broni jądrowej, zajmie Chinom    od 2 do 3 miesięcy.

W tym czasie, gdy będzie trwała wojny jądrowa Chin z Rosją, o północne tereny Azji, które chcą zabrać od Rosji Chiny.
Na północnej półkuli pod dnem Oceanu Arktycznego i Oceanu Atlantyckiego wystąpią kilku tygodniowe głębinowe trzęsienie ziemi.  Potworne głębinowe wstrząsy z powodują przerwanie wojny na terenie Azji. Pod wpływem tych wstrząsów, ulegnie spękaniu lodowiec Grenlandzki. Wstrząsy te spowodują zniszczenia na północnych terenach Kanady, Norwegii, Szwecji, Finlandii i Rosji Europejskiej. Zapadnie się Nowy Jork i inne wyspy na Oceanie Atlantyckim.     

Na Morzu Śródziemnym wystąpi głębinowe trzęsienie ziemi, wybuchną wulkany:
Wezuwiusz i Etna. Wulkan Etna zaleje wyspę Sycylię lawą i zasypie popiołem.
Wulkan Wezuwiusz swoim potężnym wybuchem, spowoduje olbrzymie zniszczenia na terenie Północnych Włoch. Ulegnie zniszczeniu stolica Włoch Rzym, Watykan oraz  wokół wulkanu wiele miast i wysp na Morzu Śródziemnym,
zapadnie się Marsylia. Tereny brzegowe lądu, zaatakują fale  morskie „Tsunami”, powodując duże zniszczenia na lądzie.
Rosja po przerwanej wojnie na terenie Azji z Chinami, zaatakuje w celu odbicia z rąk Niemieckich Kaliningrad. Po odzyskaniu Kaliningradu armia rosyjska wtargnie na teren Niemiec, aby wywrzeć zemstę, na ludności niemieckiej, za atak w czasie wojny Chin z Rosją, na Kaliningrad. Za wymordowanie ludności rosyjskiej w Kaliningradzie, za przegraną wojnę w Azji. Wojsko rosyjskie będzie niszczyć i mordować ludność na terenie Niemiec. Armia rosyjska dojdzie do Oceanu Atlantyckiego. Przeciw armii rosyjskiej wystąpi wojsko państw zagrożonych i zmusi armię rosyjską do powrotu na teren Niemiec.

Na teren Niemiec doliną Dunaju wtargnie armia chińska, dążąca w kierunku Francji i Belgii. Wojsko państw zagrożonych zagrodzi drogę armii chińskiej i dojdzie do bitwy na terenie Lasu Bawarskiego. Nadlecą eskadry samolotów z południa i zniszczą armię chińską, przy użyciu broni jądrowej.

Matka Boża Maryja, chce uratować ludzi zagrożonych POTOPEM, na
terenie Niemiec, zwraca się do ludzi, którzy wierzą w Boga Ojca i Jego Syna Jezusa Chrystusa lub uwierzą, żeby opuścili tereny północne, miejsca zagrożone wtargnięciem wysokiej wody, i przenieśli się na wyższy bezpieczny teren. Na teren Północnych Niemiec wtargnie wysoka fala wody z - POTOPU.
Na samej Północy z głębin morskich Morza Arktycznego, wyłoni się zapowiedziany w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej „Nowy duży ląd”.- dno Morza Arktycznego. Woda morska, która obecnie znajduje się nad tym dnem morskim, Morza Arktycznego i innych tam mórz na północy, zostanie wydźwignięte z głębin morskich wraz z dnami tych mórz do góry.  Woda morska spłynie na tereny lądowe graniczące z morzami zatapiając je i do mórz, które są połączone z morzami na samej Północy, podnoszą w nich poziom wody do bardzo dużej wysokości. Tak wysoka fala wody morskiej wpłynie do Oceanu Atlantyckiego.

Dno Morza Arktycznego i dna innych brzegowych mórz na północy, zostaną „Nowym dużym lądem”. Woda morska, która po wydźwignięciu do góry dna morskiego, spłynie na lądy północne otaczające Morze Arktyczne, zaleje je do dużej wysokości, zanim rozpłynie się na dalsze nizinne tereny zatapiając je, lub spłynie do morza. Woda, która runie do mórz, spowoduje podniesienie się poziomu wody w morzach i oceanie do dużej wysokości. Płynąc, będzie zalewała i zatapiała nizinne tereny brzegowe lądu stykające się z morzem lub oceanem.

Ludność zamieszkała na terenach północnych w Niemczech, powinna opuścić miejsce zamieszkania nizinnych terenów i przenieść się na południowe wyżynne, tereny, żeby nie utonąć w napływającej „potopowej” wodzie morskiej, która napłynie bardzo wysoką falą do morza Północnego, rozleje się na duży nizinny obszar: Niderlandów-Holandii, Danii, Północnej Belgii Północnych Niemiec i dalej na Wschód do Morza Bałtyckiego. Rozlewając się i zatapiając tam nizinne tereny.   Cieśnina Kaletańska między Belgią, a Anglią spowoduje zmniejszony przepływ wody, która naciskana następną falą napływającą wody, będzie zwiększała zalewanie dalszych terenów lądu i wtargnie na teren Anglii i Francji zalewając je.    Głębinowe ruchy płyt pod dnem Morza Śródziemnego, wywołają potworne  trzęsienie ziemi i powstanie morskich fal „Tsunami” które z olbrzymią siłą runą na wyspy i brzegi lądu. Wybuchną wulkany: Etna i Wezuwiusz. W Alpach francuskich i na terenie Szwajcarii wystąpią głębinowe trzęsienie ziemi, powodując zapadanie terenów, zniszczenie zapór wodnych, tam na rzekach i jeziorach. Głębinowe trzęsienie ziemi w Niemczech pod rzeką Ren, spowoduje zapadniecie się  płyty pod rzeką Ren w zagłębiu „Rury”, ulegną  zniszczeniu pobudowane tam miasta

Cała  płyta Północnych Niemiec od zagłębia „Rury” na Wschód, aż do rzeki Odry,  w czasie szalejących żywiołów i głębinowych wstrząsów pod dnem Morza Arktycznego i Oceanu Atlantyckiego, ulegnie zniszczeniu i zapadnie się, wraz  z Berlinem, i innymi miastami. Woda morska  z „potopu” wtargnie na dalsze tereny  Niemiec zalewając zapadnięty teren wodą i przykryje miejsce zapadnięte naniesionym piaskiem.   

To będzie dla Niemiec potworną katastrofą, zginą miliony ludności tam zamieszkałej.

 Jest wymienione w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej, że ulegnie zniszczeniu Berlin i Paryż. Podane jest, że Paryż się odbuduję, a o Berlinie była tylko informacja, że będzie tam  rósł las. Trudno mi było zrozumieć co się stanie z Berlinem, tak wielkim miastem, żeby tam wyrósł las. Specjalnie pojechałam do Niemiec, żeby zobaczyć rzekę Ren i zagłębie „Rury”. Ale nie znalazłam odpowiedzi, co się stanie z Berlinem? Matka Boża Maryja, pokazała mi miejsce teraz, na początku września 2013 roku, gdzie  zapadł się wraz z płytą Berlin. Zobaczyłam teren, był zasypany już mokrym piaskiem i rosły już małe drzewka sosny.  

Straszna tragedia dla Niemiec, stolica kraju zapada się w głąb ziemi.

Ludność zamieszkała, na terenach zagrożonych w Niemczech, powinna opuścić ten teren i przenieść się w pobliże granicy z Austrią.

Dla tego Polacy powinni powrócić do Polski. Niemcy będą bardzo zniszczone i na terenie Lasu Bawarskiego, zostanie użyta broń jądrowa, przeciwko wojsku chińskiemu, które przez Niemcy chce wtargnąć na teren Francji i Belgii, aby wymordować ludność białą. Podane jest tylko, że nadlecą z Południa eskadry samolotów, które zaatakują wojsko chińskie walczące z wojskiem broniącym wstępu na teren Francji i Belgii. Nie wiadomo, kto udzieli pomocy broniącej się  Europie, przeciw inwazji wojsk chińskich i innych narodów.
         
Poziom wody, na terenach zatopionych powoli się będzie obniżał. Wysoka fala wody z POTOPU, płynąc Oceanem Atlantyckim, będzie zmniejszała swoją wysokość, rozpływając się po morzach i oceanie, podnosząc w nich poziom wody o kilka metrów wyżej niż jest obecnie.
Niemcy będą bardzo zniszczone. Wiele dawnych nizinnych terenów lądowych zostanie zatopionych z powodu wyższego poziomu wody w morzu i oceanie.

Matka Pana Jezusa Maryja, wzywa wszystkich ludzi z Polski przebywającej na terenach Niemiec, do powrotu do Polski i księży tam pracujących. Powinni otrzymać urlopu na ten czas. Mówi Matka Boża Maryja, jeżeli Polacy nie powrócą do Polski, a ocaleją podczas wojny to, zginą w „Potopie”.  Czy to musi się stać?

 Na teren ziemi wtargnie „Asteroida-głaz” z kosmosu, rozpalony do czerwoności. wielki „Głaz”. Uderzy w wody Oceanu Atlantyckiego, w pobliżu Morza Karaibskiego, wywołując potężne fale morskie „Tsunami”, które runą z potworną siłą na wyspy na Oceanie Atlantyckim i Morzu Karaibskim i na brzegi lądu trzech Ameryk, Europy i Afryki, powodując na nich olbrzymie zniszczenia i śmierć ludności i zwierząt.
          
Wtargnięcie Asteroidy-głazu na teren ziemi, może być dopiero po 5 (pięciu) miesiącach od początku Apokalipsy, aby zakończyć wszystkie wojny na świecie.

          „SŁOWA” Pana Jezusa dotyczą wtargnięcia „Asteroidy-głazu” z kosmosu w obszar ziemi.  „Te znaki ludzie z lekceważą i będą iść drogą rozpusty, kłamstwa, zemsty i chciwości. Bóg zostanie wyrzucony ze szkół, domów rodzinnych, urzędów i wtedy przyjdzie „Kara” słuszna i nie odwracalna.

Rozpocznie się w noc bardzo zimną. Grzmoty i trzęsienia ziemi trwać będą dwa dni i dwie noce. To będzie dowodem, że Bóg jest Panem nad wszystkimi. 
Ci, co będą mieli we Mnie Nadzieje i uwierzą Mym Słowom, niech się niczego nie boją, bo Ja ich nie opuszczę, a także ci, którzy niniejsze objawienie rozpowszechnią dla opamiętania się ludzkości. Kto będzie w stanie łaski uświęcającej i u Matki Mojej, temu też nic się nie stanie. Uważajcie ostatnia noc (druga noc) będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał, a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Wtedy zamknijcie okna i drzwi, nie rozmawiajcie z nikim spoza domu. Uklęknijcie pod Krzyżem, żałujcie za swoje grzechy i proście Matkę Moją o opiekę. A kto tej rady nie posłucha w okamgnieniu zginie. Serce jego nie wytrzyma tego widoku, który będzie na zewnątrz.

Powietrze będzie nasycone gazem i trucizną. Ogarnie cała ziemię.
W trzecią noc nastanie ogień i trzęsienie ziemi, a w dniu następnym będzie świecić słońce. Aniołowie zstąpią z nieba w postaci ludzkiej i przyniosą, ze sobą pokój na ziemię. Niezmierna wdzięczność uratowanych wzniesie się do nieba w dziękczynnej modlitwie. Kara jaka spadnie na ludzkość, nie może być porównywalna z żadna karą, jaką Bóg zesłał od stworzenia świata. Jedna trzecia ludzkości zginie. 

Jedyny ratunek to Matka Pana Jezusa Maryja, w czasie zagrożenia należy się do
Niej zwracać mówiąc „Królową Święta, pośredniczko ludzka, jedyna nasza ucieczko i nadzieją bądź nam miłosierna”.
                                                         
                                                     Przekazuje: Wanda Stańska-Prószyńska

                              ul. Gwiaździsta 21 m. 22,       01-651 Warszawa,   Polska

mój mail:    wanda.stanska@gmail.com

Internet:       www.apocalipsistestamentum.blogspot.com 

W Internecie można zapoznać się z Trzecia Tajemnicą Fatimską, jest pod nazwą FATIMA 1917 w języku polskim i angielskim, oraz inne apokalipsy dotyczące poszczególnych państw.

Ps.
Głębinowe trzęsienia ziemi po upadku w trzecim dniu „Asteroidy - głazu” (skały bardzo dużej wg. Nostradamusa  7 (siedem) - znaczy wielkość skały siedem (stadiów-miara używana w starożytności przy budowie stadionów). Głaz  uderzy w dno Oceanu Atlantyckiego w pobliżu Morza Karaibskiego. Uderzenie to wywoła głębinowe trzęsienie ziemi i potwornie wielkie fale morskie „Tsunami” które z ogromną siła runą na wyspy i brzegi lądów: trzech Ameryk, Afryki, Europy, wysp na Oceanie Atlantyckim, Spokojnym i Indyjskim, Australii i Azji. Potworne wstrząsy ziemi spowodują zapadanie wysp wulkanicznych, części lądów, zawalenie się budynków.

Należy się zwracać do Matki Bożej Maryi o ratunek mówiąc:
„Królowo Święta pośredniczko ludzi, jedyna nasza ucieczko i nadzieją, bądź nam miłosierna”.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz