niedziela, 30 sierpnia 2015

Do Pana Prezydenta Andrzeja Dudy

Króluj nam Chryste !!!
                                                                                                                 
                                                                                  Warszawa,                dnia 30. sierpnia 2015 roku
              

                             Do Pana Prezydenta Andrzeja Dudy.

        Propozycja Pana Jarosława Kaczyńskiego, aby Pan Andrzej Duda brał udział w wyborach prezydenckich, zamiast Zbigniewa Ziobro jest złym wyborem, tak dla samego Pana Andrzeja Dudy i dla Polski. Zaszczytny wybór na Prezydenta Polski, będzie tragedią dla Pana, jaką przygotował Panu, Pan Jarosław Kaczyński. Każą Panu podpisać dokument dotyczący zmian nazwy Polski na Judeopolonię. Prawdziwe nazwisko Jarosława Kaczyńskiego – Kalkstein,  jest Żydem.  Rodzina Pana Jarosława przybyła do Polski z Ameryki, przybierając nazwisko polskie Kaczyński.
Obaj bracia Lech i Jarosław podpisali dokument, Żydowi Lejbie Kohne o polskim nazwisku Lech Wałęsa, że to  Lech Wałęsa odzyskał niepodległość Polski, aby  dostać dużą nagrodę ze Szwecji i podzielić się pieniędzmi.
Lech Wałęsą odebrał  nagrodę, ze Szwecji, ale nie podzielił sie z braćmi Kaczyńskimi otrzymaną nagrodą.
Bracia Kaczyńscy podpisali nieprawdę, bo „Niepodległość Polski bez rozlewu krwi odzyskał papież Jan Paweł II”, wymuszając na prezydencie Rosji  Gorbaczowie podpisania rozpadu Związku Radzieckiego.
Podpisanie przez Pana Prezydenta Andrzeja Dudę zmiany nazwy Polski na Judeopolonię, przyniesie „HAŃBĘ” nazwisku prawdziwego Polaka, Pana Prezydenta Andrzeja Dudy.  Pan Jarosław Kaczyński może przekazać, że Pan otrzymał dużo pieniędzy od Żydów, żeby to zrobić dla ludności żydowskiej. Ponieważ Pan Andrzej Duda ożenił się w rodzinie Żydowskiej. Żydzi naprawdę wydali dużo pieniędzy kupując ludzi, żeby głosowali na Pana Andrzeja Dudę. Żydzi przekupili ks. Rydzyka „Radio Maryja” i tysiące ludzi przymusowo głosowało na Pana Andrzeja Dudę, za pieniądze, nie z własnej dobrej woli.     
Jarosław Kaczyński wymusił na Zbigniewie Ziobro zrzeczenia się ubiegania o fotel prezydencki, obiecany przez Pana Jezusa Zbigniewowi Ziobrze wcześniej. Ponieważ Pan Andrzej Duda otrzymał „Fotel prezydenta” przez opłaconych ludzi - większością głosów. To powinien Pan Andrzej Duda, INTRONIZOWAĆ PANA JEZUSA  na DUCHOWEGO  KRÓLA  POLSKI  w Częstochowie, jak to miał zrobić Pan Zbigniew Ziobro. Miał by Pan pieniądze dla ludzi, nie kupując broni dla wojska. Nie byłoby „WOJNY”. Nie byłoby „Zamachu na Pana życie”, bo Panu Jezusowi bardzo zależy na byciu „ DUCHOWEYM KRÓLEM  POLSKI” i ratowania  świata. „POLSKA  byłaby KRÓLESTWEM”. Przyłączą się do Polski, kiedy Polska będzie Królestwem, inne państwa: Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś i Kaliningrad. Na koniec Rosja też będzie miała króla Polskiego.
Pan Andrzej Braun, wybrany przez Pana Jezusa na miejsce Zbigniewa Ziobro, nie uzyskał nawet jednego procenta głosów w wyborach prezydenckich.
W Polsce nie ma ludzi o nazwisku i imionach żydowskich, jak było przed 1939 rokiem. Są tylko Polacy innej narodowości, którzy siedzą na wysokich stanowiskach i rządzą Polską.
 Bóg Ojciec przekazał mnie 28 grudnia 2011 roku w kościele podczas Mszy Św.
„Zamach na człowieka będącego na najwyższym stanowisku w państwie i Jego śmierć, będzie początkiem wojny.

Życie Pana PREZYDENYA Andrzeja Dudy, zależy od tego, jak Pan Prezydent Andrzej Duda postąpi: Intronizacja Pana Jezusa na Duchowego Króla Polski, to zaszczyty i długie życie, i utworzenia z Polski Królestwa. Żaden pocisk jądrowy nie spadnie na Polskę, ani obce wojsko nie przekroczy granicy Polski. Do Polski dołączą inne mniejsze państwa.
Podpisaniu dokumentu przygotowanemu przez rząd Izraela i oddania Polski Izraelowi to hańba, dla Pana PREZYDENTA Andrzeja Dudy. Wojnę wydadzą Niemcy. A z tym jest związany ZAMACH na PANA ŻYCIE,  PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY. Krótkie życie i hańba.
 Pan prezydent Andrzej  Duda wybiera „Wojnę”, ale chce walczyć cudzymi rękami. Nastawić plecy na strzały naszego sojusznika z NATO.
Tylko mała pomyłka, Pan Prezydent  nie  wie, które państwo jest dla Polski największym wrogiem – „Naziści Niemieccy”, dążą do zlikwidowania „Ludności Polskiej” żeby utworzyć wielkie Niemcy.

Przekazuje; Wanda Stańska-Prószyńska


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz