czwartek, 19 maja 2011

CZY TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA WYBUCHNIE już w 2011 roku?

Czy inna tragedia dotknie Stany Zjednoczone A.P., idzie o stan “Minnesoty i Karaibów”. Może nastąpi pęknięcie głębinowe ziemi? co się będzie działo w Europie? a w Polsce?

LA MADONNA DEI FLORI E ‘VENUTA AL SANTUARIO NON E NEL BRA IN INVERNO TRA l’ 8 e il 29 DICEMBRE 2010. PERCHE NON E POSSIBILE

LA MADONNA DEI FLORI FUTURO?

LA MADONNA DEI FLORI NON E VENUTA A BRA E SELVAGGIA FIORITURA

SUSINE IN QUESTO LUOGO SIGNIFICA ESPLODE 3 ( terza) GUERRA LA MONDIALE, HA ANNUNCIATO UN SEGNO NEL CIELO, MANDATO DA DIO PADRE E HA DATO A VARSAVIA, il 9 marzo 2008, Le MASSE.

NELLA CHIESA di Wanda Stańska-Prószyńska.

MATKA BOŻA OD KWIATÓW nie PRZYSZŁA do SANKTUARIUM w BRA.

Zimą między 8. a 29. grudniem 2010 roku.

Dla czego Matka Boża od Kwiatów nie przyszła?

Czy nie przyjście Marki Bożej od Kwiatów do sanktuarium w Bra i nie zakwitnięcie w tym miejscu drzewek dzikich śliwek zimą od 8. do 29. grudnia 2010 roku, podczas mrozu i śniegu, oznacza, że “Wybuchnie 3. (trzecia) wojna Światowa”?

Którą zapowie “ZNAK” na niebie, przekazany przez BOGA OJCA.

“Ten Znak, który Pokaże się na niebie, będzie Znakiem początku Apokalipsy”.

Są to “Słowa” BOGA OJCA przekazane w Warszawie w dniu 9. Marca 2008 roku, w Kościele podczas Mszy Św. Słyszała te “Słowa” Boga Ojca Wanda Stańska–Prószyńska i innym ludziom przekazuje.

Cudowny znak, Matki Bożej od Kwiatów, który nieustannie się powtarza w Sanktuarium LA MADONNA dei FLORI (Matki Bożej Kwiatów) w miasteczku BRA, odległym o 60. km. od TURYNU. Każdego roku między 8. a 29. grudniem, często przy silnym mrozie i śniegu, zakwitają dzikie drzewka śliwek, tylko te które rosną w miejscu objawienia się Matki Bożej w Bra. Nieustannie ponawianie się co roku cudownego znaku, od pierwszego objawienia Matki Bożej Egidi Mathis n 29 grudnia 1338 roku. Minęło już 675 lat , to prawie co każdego roku kwitną drzewa dzikich śliwek. Kustosz sanktuarium w Bra don Michele, wspomniał również o tym ,że kroniki sanktuarium w Bra podają iż w jego 675 letniej historii drzewa w miejscu objawień nie zakwitły tylko dwa razy, ostatnio, teraz w 210 roku, nie zakwitły trzeci raz.

Było to w Grudniu 1913 roku, przed wybuchem 1914 roku, “Pierwszej wojny Światowej.

Ponownie drzewa dzikich śliw, przy sanktuarium w Bra nie zakwitł w grudniu 1938 roku,.

Przed wybuchem 1939 roku,“Drugiej wojny Światowej”

Dnia od 8. do 29 grudnia 2010 roku , drzewa dzikich śliw przy sanktuarium w Bra ponownie nie zakwitły. Czy mamy się spodziewać w 2011 roku, “Wybuchu Trzeciej wojny Światowej”, w której może zostać użyta broń jądrowa?

Obecnie wojna Światowa to nie wyobrażalne zniszczenia i śmierć wiele milionów ludzi.

Przekazuje Wanda Stańska-Prószyńska1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń