czwartek, 26 lipca 2012

Wojna „Bakteriologiczna"


Należy zapobiec przyszłej wojnie „Bakteriologicznej", odrzucając poprawioną
nową Ustawę przez Sejm i Senat Polski z dnia 6. Lipca 2012 roku

Proszę o uwierzenie, bo jeszcze pod koniec 2012 roku, może wybuchnąć sztucznie wywołana „Epidemia zarazy”, jeżeli poprawiona ustawa nie zostanie unieważniona - odwołana przez sejm. 

 Zwracam się do Pana Prezydenta Rzeczpospolitej Polski Bronisława
Komorowskiego, aby nie podpisywał ustawy uchwalonej przez Sejm i Senat z dnia 6. Lipca 2012 roku, dotyczących: zmian w ustawie o zapobieganiu, oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz zmian dokonanych w ustawie poprzedniej o Państwowej Inspekcji Sanitarnej z nowym projektem aktu wykonawczego.

W Polsce została uchwalona nie świadomie przez posłów Sejmu i Senatu zmiana w ustawie o zapobieganiu, oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz zmiana  w ustawie o Państwowej Inspekcji Sanitarnej, w której Rząd zagwarantował firmom farmaceutycznym, przymusowe profilaktyczne przyjmowanie leków przez wszystkich Polaków.

Ten projekt dokonania zmian w poprzedniej ustawie o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz dokonanie zmian w ustawie o Państwowej Inspekcji Sanitarnej, został podsunięty przez tajne służby hitlerowskie Niemiec, szefowi Platformy Obywatelskiej do uchwalenia przez Sejm i Senat. 

Dla czego zależy tajnej służbie hitlerowskich Niemiec, na dokonanie zmian w Polskim prawie w poprzedniej ustawie o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń
i chorób zakaźnych u ludzi oraz dokonania zmian w ustawie o Państwowej Inspekcji Sanitarnej i zagwarantowanie firmom farmaceutycznym, przymusowe profilaktycznie przyjmowanie szczepionek przez wszystkich Polaków?

Ponieważ Rząd Niemiecki Pani Kanclerz Merkel nie wyraził zgody na wyjść z Unii Europejskiej, aby mogła wybuchnąć wojna o tereny Polski. Tajne wojsko hitlerowskich Niemiec, postanowiło w inny potworny sposób pozbyć się ludności Słowiańskiej w Polsce, aby tereny Polski już bez ludności Słowiańskiej włączyć do Niemiec.   

 Tajne służby hitlerowskie w Niemczech, dążą do utworzenia „Wielkich Niemiec”, przez włączenie terenów Polski do Niemiec bez ludności „Słowiańskiej” oraz terenów Słowacji, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii, królestwa Danii, odebrania od Rosji Kaliningradu, oraz na końcu włączenie Austrii.  To jest marzenie wszystkich hitlerowskich Niemców do utworzeniu „Wielkiego państwa niemieckiego”. Aby pozbyć się ludności Słowiańskiej, tajne służby  hitlerowskich Niemiec, wpadły na potworny pomysł, aby przy pomocy zatrutych szczepionek pozbyć się ludności „Słowiańskiej”, dla tego podsunęli szefowi Platformy Obywatelskiej swój pomysł o dokonanie zmian w poprzedniej ustawie o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz zagwarantowanie firmom farmaceutycznym przymusowe przyjmowanie szczepionek przez wszystkich Polaków.  i w ten sposób chcą się pozbyć ludności Słowiańskiej w przyszłym „Wielkim państwie Niemieckim”.

Tą informacje otrzymałam od Matki Bożej Maryi Królowej Polski z nieba, że przy pomocy przymusowych szczepień zapobiegania rozprzestrzeniania się „Epidemii zarazy”, podane zostaną ludziom przymusowo szczepionki wywołujące bardzo wysoką temperaturę u szczepionego. W szczepionce będzie znajdował się „Jad żmij i bakterie.  Wysoka temperatura, spowoduje śmierć szczepionego.

Tak zmieniona ustawa zagraża życiu ludności zamieszkałej na terenie Polski. W przypadku wybuchu wojny „Epidemiologicznej”, taki jest zamysł hitlerowskich Niemców. Ta ustawa może być użyta do wymordowania ludności Polski. 
Wystarczy w kilku miejscach w Polsce, wywołać sztucznie „Epidemie”, aby mogły Państwowe Inspekcje Sanitarne przystąpić do dokonania szczepień
 szczepionkami specjalnie przygotowanymi, w Niemczech.
Omawianej  ustawie  dotyczą  nr  druków sejmowych 293 i 416.

Podane jest w „Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej, że całe „Narody wyginą”, to może spotkać i Polskę.

Przekazuje na polecenie Matki Bożej Maryi . Wanda Stańska-Prószyńska.
 Warszawa dnia 19 lipca 2012 roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz