niedziela, 15 lutego 2009

APOKALIPSA, która dotknie ludność FINLANDII

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

APOKALIPSA, która dotknie ludność FINLANDII

Informuje ludność Finlandii, że na podstawie przekazu Matki Bożej Maryi, która w „Orędziu” fatimskim 1917 roku, poleciła Łucji ogłoszenie treści tego „Orędzia”, na cały świat, w którym ludzkość jest wzywana do powrotu do Boga.
Jeżeli ludzkość zlekceważy treść orędzia i się nie nawróci, dotkną ją „Kary” przekazane w „Orędziu”.

Początek Apokalipsy zapowie „ZNAK”, który pokaże się na niebie.

Wybuchną wojny, w których zostanie użyta broń jądrowa. Chiny dążą do szybszego rozwoju gospodarczego, koniecznie są im potrzebne nowe tereny bogate w pokłady ropy, gazu i innych minerałów. Takie tereny są w Północnej Azji, należą do Federacji Rosyjskiej. Po te tereny sięgną Chiny, wydając wojnę[i]
Rosji. Chiny dążą do panowania ludności żółtej rasy nad światem. Po pokonaniu Rosji, Chiny wydadzą wojnę krajom Arabskim zatoki Perskiej, Krajom Morza
Kaspijskiego, Południowej Europie i rzucą pociski jądrowe na cały świat
W Europie wojnę wydadzą Niemcy: Polsce, Czechom, Słowacji i Rosji.
Partia Niemiecka NPD, której szefem jest Pan Udo Voigt, dojdzie do władzy w Niemczech. Dążeniem partii NPD, jest utworzenie „Wielkich Niemiec”. Partia NPD, po dojściu do władzy, zażąda zwrotu terenów należących do Niemiec przed drugą wojną światową. Nie otrzymawszy odpowiedzi wyda wojnę Rosji i Polsce. Nastąpi atak wojsk niemieckich z Drezna na teren Sudetów. Wojsko
niemieckie na terenach zdobytych, będą wszystko niszczyć i mordować ludność
Polską zamieszkałą na tych terenach. Z Berlina Niemcy zaatakują północne tereny Polski i Kaliningrad.
Na samej Północy pod dnem Morza Arktycznego wystąpią trzęsienia ziemi, które będą się nasilać do coraz gwałtowniejszych, aż nastąpi wybuch
w głębi ziemi. Woda z lodem i dnem morskim, zostanie głębinowym wybuchem wydźwignięta do góry. Woda z lodem spadną na tereny lądowe zalewając je i zatapiając, oraz do mórz i oceanów. podnosząc w nich poziom wody do dużej wysokości. Wysoka fala wody w Oceanie Atlantyckim „POTOP”, płynąc, będzie zalewała i zatapiała nizinne tereny brzegowe lądu i wysp. Ludność zamieszkała na Północnych terenach Finlandii, już podczas gwałtownych trzęsień ziemi opuści miejsce zamieszkania i będą się przemieszczać na południe kraju. Ponieważ na teren Finlandii może runąć duża ilość wody morskiej zatapiając tereny nizinne, zanim woda spłynie do Morza Bałtyckiego. Ludność z Północy Finlandii, powinna być skierowana razem ze zwierzętami na tereny wyżynne Szwecji. Wysoka fala wody z Morza Północnego po zalaniu i zatopieniu nizinnych terenów, napłynie do Morza Bałtyckiego, zalewając i zatapiając mierzeje wyspy i nizinne brzegowe tereny lądu.
O ile podniesie sie poziom wody w Morzu Bałtyckim?
Trudno jest określić. Zależy ile wody spłynie do zatoki Fińskiej z terenu Rosji Europejskiej. Tereny nizinne Południowej Finlandii mogą być zalane wodą morską.
Matka Boża Maryja chce uratować ludzi, którzy wierzą w Boga Ojca i Jego Syna Jezus Chrystusa, aby w ciągu 30 dni opuścili tereny brzegowe lądu i przenieśli się na tereny wyższe bezpieczne, aż do przepłynięcia wód „Potopu”.
Na teren ziemi wtargnie „Planetoida-głaz” i rozpalona do czerwoności uderzy w wody Oceanu Atlantyckiego w pobliżu Morza Karaibskiego. Powodując olbrzymie zniszczenia na terenie trzech Ameryk. Upadek głazu na dno morskie wywoła trzęsienia ziemi i wysokie fale morskie „Tsunami”, które z potworną siłą runą na wyspy i brzegi lądów: Ameryk, Europy i Azji.

Słowa Pana Jezusa dotyczące wtargnięcia „Głazu” z kosmosu w obszar ziemi. „Rozpocznie się to w noc bardzo zimną. Grzmoty i trzęsienia ziemi trwać będą dwa dni i dwie noce. To będzie dowodem, że Bóg jest Panem nad wszystkimi. Ci, którzy będą mieli we Mnie nadzieje i uwierzą Mym Słowom, niech się niczego nie boją, bo Ja ich nie opuszczę, a także ci, którzy niniejsze objawienie rozpowszechnią dla opamiętania się ludzkości. Kto będzie w stanie łaski uświęcającej i u Matki Mojej, temu też nic się nie stanie.
Abyście byli na to przygotowani, podaje wam znaki.
Uważajcie: ostatnia noc będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał, a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Wtedy zamknijcie okna i drzwi, nie rozmawiajcie
z nikim spoza domu. Uklęknijcie pod krzyżem, żałujcie za swoje grzechy i proście Matkę Moją o opiekę. A kto tej rady nie posłucha, w okamgnieniu zginie. Serce jego nie wytrzyma tego widoku.
Powietrze będzie nasycone gazem i trucizną. Ogarnie całą ziemię.
Kto będzie cierpiał niewinnie, nie zginie, będzie męczennikiem i wejdzie do Królestwa Bożego.
W trzecią noc nastanie ogień i trzęsienie ziemi, a w dniu następnym będzie już świecić słońce”.
Trzęsienie ziemi może spowodować zawalenie budynku i konieczność opuszczenia domu, aby nie być przewalonym gruzem. Na zewnątrz jest powietrze zatrute. Należy prosić Matkę Pana Jezusa Maryję o ratunek, mówiąc:

„Królowo Święta, pośredniczko ludzi, jedyna nasza ucieczką i nadzieją,
bądź nam miłosierna”.

Wanda Stańska-Prószyńska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz