środa, 10 lutego 2010

TAJEMNICZA WIZJA PAPIEŻA JANA PAWŁA II.

26 sierpień 2009 rok język polski

Tajemnicza wizja Jana Pawła II.

W rozmowie na temat licznych objawień Maryjnych papież Jan Paweł II postawił biskupowi czeskiemu Hnilicy jakże wymowne i dramatyczne pytanie: „Ilu potrzeba dziś sprawiedliwych, żeby uratować świat?” Nie jest to pytanie retoryczne sformułowane przez głowę widzialnego Kościoła, ale będące jakby aluzją do droczenia się z Panem Bogiem przez Abrahama, który ciągle zmniejszał liczbę sprawiedliwych, aby przez ich wzgląd miasto zostało ocalone (Rdz. 18,22-33). Zdaniem autora zadziwiające pytanie papieża zostało świadomie i celowo postawione i być może ma związek z jego prywatnymi objawieniami.
Ze źródeł kościelnych dowiedziałem się o dramatycznej wizji, jaką przeżył Jan Paweł II na krótko przed kanonizacją O. Maksymiliana Kolbego. Jego sekretarz osobisty ks. prałat Dziwisz usłyszał głośno mówiącego papieża w Jego apartamencie. Był tym zaskoczony, gdyż wiedział, że oprócz papieża o tej godzinie w rozkładzie dnia papieskiego nikt nie może być obecny, a ponadto Jan Paweł II nie ma zwyczaju samotnie się modlić na głos.
Gdy usłyszał słowa papieża: „proszę o miłosierdzie dla Polski”, wszedł do pokoju i ujrzał Ojca św. trzymającą twarz ukrytą w dłoniach. Z jego oczu spływały łzy. Był przygnębiony i smutny. Dotknął papieskiego ramienia, pytając: „Czy waszej Świątobliwości coś się stało?” Po chwili milczenia papież odpowiedział: „Nie, nic mi nie jest! – To dlaczego, Ojcze święty, płaczesz? Zapytał ks. Dziwisz. „Gdybyś ty widział to, co ja ujrzałem, też byś zapłakał”
Kim była tajemnicza osoba, z którą najwyraźniej Jan Paweł II rozmawiał?
Co papież widział? Czego dotyczyła wizja? Nie udało się tego dowiedzieć wydawcy - Stefanowi Budzyńskiemu.
Można się tylko domyślać, że Najświętsza Maryja Panna objawiła papieżowi przyszłe i jak się wydaje tragiczne losy świata.

Komentarz: wizja którą miał Papież Jan Paweł II, dotyczyła ogłoszenia „Orędzi” fatimskich całemu światu, spisanych przez siostrę Łucje i przekazanych do sejfu w Watykanie w 1953 roku. Miały być ogłoszone całemu światu po roku 1960, tak brzmiała notatka s. Łucji na kopercie. Część duchowieństwa - Kardynałów była przeciwna potwornych kar jakie były przekazane w „Orędziach”:
1. Wojna wydana przez Chiny Federacji Rosyjskiej o teren północnej Azji i w wojnie zostanie użyta broni - bomb jądrowych. Potem Chiny wydadzą wojnę krajom Arabskim zatoki Perskiej i krajom Morza Kaspijskiego o pokłady ropy i na teren Morza Śródziemnego wtargnie wojsko chińskie -
żeby wymordować ludność rasy białej i rzucą pociski jądrowe na cały świat.
2. Dążeniem niemieckiej partii NPD, która dojdzie do władzy w Niemczech, będzie ziszczenie dążeń Adolfa Hitlera do utworzenia „Wielkich Niemiec”. Aby utworzyć „Wielkie Niemcy”, należy zdobyć tereny należące do Polski, Czech, Słowacji, Kaliningrad dawny Niemiecki Królewiec w Rosji, podczas wojny Chin z Rosją. Teren Litwy, Łotwy, Estonii, Królestwa Danii, i włączą Austrie do Niemiec. Ponieważ „Wielkie Niemcy” mają być bez ludności Słowiańskiej i innej, grozi ludności tych terenów śmierć. W to trudno uwierzyć, ale wkrótce jak ludzkość nie powróci do wiary w Boga Ojca i Jego Syna Jezusa Chrystusa, to się stanie.
Że Polska jest w Unii Europejskiej, to nic. To ma się stać, podane jest
w „Przewidywany przebieg trzeciej wojny światowej”, że „To co
zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie
Polski (niżej podane jest). Polska Czechy i Słowacja wiedząc że w razie
zwycięstwa Niemiec czeka je zagłada, stworzą wspólną obronę przeciwko
Niemcom”.
3. Potworne trzęsienia ziemi i wyłonienia „Nowego lądu” dna morskiego, oraz Potop
4. Wtargnięcie „Asteroidy-głazu w obszar ziemi upadek w Ocean Atlantycki w pobliżu Morza Karaibskiego.
5. Zatrute powietrze ogarnie całą ziemię, przez 36 godzi- trzy dni ciemności.
W tym czasie Asteroida uderzy w wodę Oceanu Atlantyckiego w pobliżu
Morza Karaibskiego, Potworne głębinowe trzęsienia całej ziemi, będą
zapadać się wulkaniczne wyspy i części lądów, oraz zabudowa ulegnie
zniszczeniu.
Jeżeli ziemia zostanie zaatakowana przez szalejące żywioły Apokalipsy ,to może zginąć 2/3 ludności świata.

Spisane jest przez Wandę Stańską-Prószyńską do wiadomości innych ludzi.
www.apocalipsistestamentum.blogspot.com

W Internecie pod tym adresem jest wydana w Polsce ”Trzecia Tajemnica Fatimska”, w skład wchodzi kilka orędzi, przekazanych przez papieża Jana Pawła II, oraz inne orędzia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz